9. prosince 2018

Čas letí .....

Čas letí jako bláznivý a tak už je to měsíc, co jsem tady vydal poslední příspěvek. Vím, že je to dlouhá doba, ale na psaní článků momentálně nemám čas, protože každou volnou chvilku věnuji třídění, popisu a přesunu svého fotoarchivu do galerií na Zoneramě. Tímto způsobem jsem zatím stačil zpracovat přes 11 000 snímků, ale to zdaleka není všechno. Odhaduji, že se jedná tak o třetinu, maximálně polovinu z fotografií, které mám uložené v různých složkách na různých uložištích. Probírání se tím vším mě zabírá víc času než jsem si myslel, ale když už jsem se do toho jednou dal, tak to chci dokončit. Ničemu jinému se do té doby v internetovém světě věnovat nechci a nebudu, za což se tímto omlouvám.
Protože volných chvil mám opravdu málo, tak už teď vím, že letos se mi ten přesun dokončit nepovede a proto chci s předstihem popřát všem návštěvníkům těchto stránek

  KRÁSNÉ PROŽITÍ SVÁTKŮ VÁNOČNÍCH  a VŠE NEJLEPŠÍ V NOVÉM ROCE 2019 !!!7 komentářů:

 1. Hele, ty máš koupený Zoner? Vyplatí se každý rok do toho dávat ty prachy? Já pořád přemýšlím jestli jo nebo ne, využívám stejně jen něco z toho co nabízí, spíš všechno dělám v onlinech. A kvůli jedné nebo dvou funkcím které nemají a má je Zoner se mi nechce moc do něj investovat. Jinak i tobě a celé rodině hezké svátky!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc za přání !!!
   Tvůj blog jsem teď taky přestal sledovat, ale všechny články si určitě projdu později. Nechci to jen tak proletět, ale chci si to pěkně v klidu prohlédnout! Podle náhledů z upozornění se mám na co těšit !!!
   Mám Zoner Photo Studio 16 od doby, co jsem koupil nový noťas. Žádné peníze do toho nedávám a nemám ani žádné aktualizace. Nikdo to po mě nechce a já o to ani nemám zájem, protože Zoner používám minimálně

   Smazat
 2. Patriku, dobře ti rozumím. je to opravdu makačka dát fotky a úložiště do jednoho archivu. Také jsem na to myslela. Ale chce to ty dlouhé zimní večery. V létě na to nebude čas vůbec. Také ti přeji krásné svátky a pohodový nový rok.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Než jsem se do toho pustil,tak jsem si myslel, že mám vše pěkně roztříděné a přehledně uložené. VELKÝ OMYL !!!
   Mám v tom neskutečný binec,většinu špatně nebo vůbec popsanou a něco dokonce nemůžu najít vůbec (třeba polovinu fotek z roku 2014). Až ten přesun dokončím, tak už to budu mít opravdu pěkně přehledné i popsané. A to nejen na Zoneramě, ale i v PC, kde mám ještě navíc spousty osobních fotek.
   Tohle všechno ale zabírá spoustu času a proto jsem se rozhodl, že než to dokončím tak nebudu na internetu nijak aktivní. Potom to ale budu mít o mnoho lehčí, protože jednou z novinek v třídění na Zoneramě je složka NEPUBLIKOVANÉ, kam přidávám všechna alba, v kterých mám fotky které jsem ještě neukazoval. Už teď tam mám náměty tak na šedesát článků !!!

   Smazat
 3. Přišla jsem popřát úspěšný start do nového roku, hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky.:-)

  OdpovědětSmazat