3. listopadu 2018

Dušičky 2018

2.11.2018, tedy na Dušičky, jsem po dlouhé době vytáhl foťák a vydal se fotit.
Pokusil jsem se zachytit atmosféru na hřbitově ve Vážanech nad Litavou, ale ze spousty pořízených záběrů jsem po zralé úvaze většinu vymazal. Nějak to prostě nedopadlo podle mých představ.
Pár snímků jsem nakonec přeci jen vybral a jsem zvědavý, jestli se něco z toho bude líbit i vám


Dušičkový kostel sv.Bartoloměje ve Vážanech nad Litavou 2.11.2018

Na rozdíl od kostela byl hřbitov osvětlený pouze svíčkami 


Celkové záběry se mi nepovedly, ale u detailů jsem měl větší štěstíNo, a to je bohužel z letošních Dušičkových záběrů vše. Zbytek byl opravdu hrozný.
Zajímalo by mě, jestli podle vás má cenu si tyto záběry archivovat, nebo je mám nechat propadnout do hlubiny zapomnění. Já se pořád nějak nemůžu rozhodnout

4 komentáře:

 1. Záleží na tom jestli k nim máš nějaký vztah. Nebo jestli byly focené primárně jen na blog. Já už se taky učím mazat a schovávat. Ale pokud takhle přemýšlíš většina fotografů ti řekne smazat. Pokud si kladeš takovou otázku víš že to není nic moc a tím pádem to nemá cenu nechávat ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fotil jsem, protože mám rád tu dušičkovou atmosféru. Bohužel se mi ji ještě nepodařilo dostat do fotografií a to to zkouším skoro každý rok.
   Máš pravdu, že když musím přemýšlet jestli fotky ukládat, tak za to asi za to nestojí. Díky za názor !
   Na tvoje fotečky se kouknu zase se zpožděním, věnuji teď každou volnou chvilku dokončení přesunu starého blogu sem. Za týden jsem zvládl nachystat a zveřejnit necelou půlku. Je to náročnější než jsem si myslel !!!

   Vymazat
 2. Mně se líbí nejvíc ta detailní 3. Možná by bylo pěkné dát to do černobíla nebo nějakého nádechu. Také mám ráda tuhle atmosféru, ovšem špatně se fotí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokouším se tu atmosféru zachytit už několik let, ale nedaří se. Přijde mi, že nejlepší bylo hned to první focení :)

   Vymazat